İLHAN VİNÇ

1984 yılında kurulan firmamız, kurtarma aracı ile işe başlamıştır. 14/04/1994 tarihinde şirketimizin kuruluşu yapılmıştır. Kiralık vinç, mobil vinç, sepetli vinç, vinçli kamyon, forklift, hiyap işletmeciliğinde lider firmamız Ostim sanayi bölgesinden Türkiye ve yurtdışına vinç kiralamaktadır. Firmamız sektörde sağladığı güveni, özenli ve titiz çalışması sayesinde kazanarak; önde gelen vinç ve kurtarma hizmeti veren şirketler arasında yerini her zaman korumuştur. Amacımız en iyi hizmeti iş kazası olmadan zamanında ve en ucuza verebilmektir. Şimdi yükünüzü daha emniyetli ve yükseklere güvenle çıkmak için bizi tercih edin.

MAKİNE PARKIMIZ

Ankara Ostim'de bulunan makine parkımızda; 6 adet sepetli vinç, 4 adet Grove marka Mobil Vinç, 10 Adet Makaslı Platform, 8 Adet Kamyon Üstü Hiyap Vinç bulunmaktadır. Vinçlerimizin periyodik bakımları aksatılmadan gerçekleştirilmekte olup, tüm operatörlerimiz iş güvenliği eğitimi almıştır. Operatörlerimiz alanında en az 10 yıl tecrübelidirler. Tüm kiralık vinç ihtiyaçlarınız için iletişim sayfamızda bulunan telefon numaralarından vinç kiralama teklifi isteyebilirsiniz. Kiralık Vinç Ankara.

KİRALIK VİNÇLER

KİRALIK SEPETLİ PLATFORM (SEPETLİ VİNÇ)

70 m. yüksekliğe kadar kiralık sepetli platform hizmetleri

KİRALIK MOBİL (TELESKOPİK) VİNÇ

300 ton'a kadar kiralık mobil vinç hizmetleri

KİRALIK MAKASLI ve EKLEMLİ PLATFORM

15 m. yüksekliğe kadar kiralık makaslı ve eklemli platform hizmetleri

KİRALIK KAMYON ÜSTÜ VİNÇ (HİYAP)

80 ton 55 metreye kadar kiralık hiyap vinç hizmetleri

NEDEN İLHAN VİNÇ ?

Kiralık Vinç parkımızda bulunan araçlarımızın tamamı K - K1 - K2 - K2* Belgelidir.

Vinç operatörlerimiz en az 10 yıl tecrübeli ve G sınıfı ehliyetlidir.

Vinç operatörlerimizin tamamı sigortalıdır ve iş güvenliği eğitimi almaktadırlar.

Hiyap vinç, mobil vinç ya da sepetli vinç talepleriniz anında karşılanır.

Tüm kiralık vinçlerin bakımı zamanında yapılır. Çalışma anında makina arızaları minimuma indirgenir. Arıza durumunda yedek makine temin edilir.

Uzman ekibimiz yapılacak iş için en uygun makineyi seçerek zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Bizim için her şeyden önce MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ gelmektedir.

ANKARA'DA KİRALIK VİNÇ, KİRALIK SEPETLİ VİNÇ, KİRALIK HİYAP VİNÇ, KİRALIK MOBİL VİNÇ, KİRALIK SEPETLİ PLATFORM HİZMETİ VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Bizi Arayın